ACSR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

acsr2 podmienky

Goto down

acsr2 podmienky Empty acsr2 podmienky

Příspěvek pro Admin Sat Nov 01, 2014 9:42 am

Podmienky klanu:  
- Mat minimalne 15 rokov - Ucast v bitvach min. 3x do tyzdna vecer
-wn8 (850+)
- Mat min. 2 (nepremiove tanky urovne (6-Cool na roty atd..) -Do klanu sa mozu pripojit hraci z 2krat 9T alebo 1krat 10T
-Aktivna ucast ako su napr. roty,odrady,Cw od 18-30 do 21-00 (vecer) - Nutna komunikacie(cize mat team speak) ts adresa je (89.185.244.166:9988) - Nenadavat na klanovom cete a neurazat hracou ci v klane alebo v hre! - Respektovat velenie.
-Pozvanky do rot,odradou alebo tymoviek v case 18-30 az 21-00 su povinne je potrebne pozvanku prijat od kohokolvek s klanu ked hrac je online a nenapise ospravedlnenie urcitemu veleniu bude zapisany do dochdzky ako neomluven! cez den to povinne nie je.
Vyhodenie s klanu: Nadavky na klanovom cete alebo random bitvach, Neposluchnut velitela ktory veli cv a pod. Ked sa niekto bude stazovat na hraca viac ako 3X ale nie ten isty hrac, Hrac moze byt vihodeny aj v tom pripade ak ho zobereme do klanu a slubi ze splni podmienky tankou alebo hocico a nesplni to, Hrac ktory bude mat narazky na velenie bude s klanu okamzite vihodeny.
Zastupca velitela: Ma nastarosti tieto veci: Dohladat na klan ci kazdy splnuje podmienky klanu a ci ich dodrzuje,pokial nie ma pravo hraca vihodit ale s tym ze sa spoji s ostatnymi s velenia a bude sa hlasovat 2 hlasy stacia na vihodenie,pokial sa hrac ospravedlni ze nebude moct paru dni splnat podmienky je potreba to zapisat do dochadzky s pismenkom (O) ako (omluven) Ked zastupcu niekto hrubo urazi ma pravo ho vihodit ihned! Kazdy vecer po cw alebo pod. sa dochadzka bude viplnovat bud zastupcom,naborarom alebo velitelom. Ked je zastupca online a nieje tam ziadny polny velitel ani velitel mal by zalozit rotu alebo odrad a kazdy by mal jeho velenie respektovat!
Naborar: Ma za ulohu naberat hracou ktory budu splnat vsetky podmienky,mal by ich vediet, ked sa nabere hrac je prvorade aby ho zavolal na ts a povedal mu vsetko! tak naborar uvidi ze ten dany hrac ma naozaj ts. Ked bude chciet nabrat niekoho kto (takmer) nesplna podmienky ozve sa niekomu s velenia a zvazia to spolu. Ked si naborar zavola hraca na ts povie mu ako si stiahne tento (file) a precita si ho!

Cw: Sa budu naklikovat podla zvazenia velenia, podla toho ake tanky mame k dispozicii,ked polny velitel nemoze-moze ho zaskakovat niekto s velenia,Cw sa budu jazdit ked budeme mat dostatok 10. tankov a skusenosti. Budu sa jazdit dve mapy denne: Mestka mapa + otvorena mapa-Wzdy bude jedna primarna mapa to znamena ked to nebude vihovovat casovo tak pojdeme primarnu mapu.

Surprised Surprised Surprised Surprised

Admin
Admin

Posts : 66
Points : 101
Join date : 13. 11. 13

https://acsr.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru